Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
NIMI*
OLEN POISSA SEURAAVALTA/SEURAAVILTA TUNNEILTA *
MAANANTAI MYSORE 16.15-18.00
MAANANTAI OHJATTU TASO I 18.00-19.15
TIISTAI MYSORE 16.15
TIISTAI MYSORE 17.00
TIISTAI ALKEET 18.30
KESKIVIIKKO MYSORE 17.45-19.45
TORSTAI OHJATTU TASO II HALF PRIMARY 18.00-19.30
TORSTAI OHJATTU TASO I 19.30-20.45
PERJANTAI MYSORE 8.15-10.00
SUNNUNTAI MYSORE 8.45-10.30
SUNNUNTAI ALKEET 10.30-11.30
poissaolon päivämäärä,päivämäärät*
poissaolon syy*