Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
NIMI*
OLEN POISSA SEURAAVALTA/SEURAAVILTA TUNNEILTA *
MAANANTAI MYSORE 15.45-17.50
MAANANTAI OHJATTU JATKO 2 18.00-19.20
MAANANTAI ALKEET 19.30-20.40
TIISTAI MYSORE 15.30-17.25
TIISTAI MYSORE 17.30-19.15
TIISTAI OHJATTU JATKO 2 19.25-20.45
KESKIVIIKKO OHJATTU JATKO 2 16.00-17.20
KESKIVIIKKO MYSORE 17.30-19.20
KESKIVIIKKO ALKEET 19.30-20.40
TORSTAI MYSORE 16.00-18.00
TORSTAI OHJATTU JATKO 2 18.00-19.20
TORSTAI OHJATTU ALKEET 19.30-20.40
PERJANTAI MYSORE 6.30-8.45
SUNNUNTAI MYSORE 6.30-8.15
SUNNUNTAI MYSORE 8.20-10.20
SUNNUNTAI OHJATTU ALKEET 10.30-11.40
SUNNUNTAI OHJATTU ALKEET 11.50-13.00
poissaolon päivämäärä,päivämäärät*
poissaolon syy*